counter create hit

مطالب مرتبط:

رهایی 9 دریانورد خلیج فارس از مرگ

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با کمک شناور ناجی، ۹ سرنشین لنج باری غرق شده در حوالی جزیره خارگ در خلیج فارس از مرگ نجات یافتند.

رزمایش مشترک «خلیفه ۳ » میان مصر و امارات

سخنگوی نیروهای مسلح مصر از آغاز رزمایش مشترک دریایی میان مصر و امارات موسوم به خلیفه ۳ خبر داد.

شادی مردم حلب از آزادسازی غوطه شرقی

قشرهای مختلف مردم حلب با برگزاری تجمعاتی در مرکز این شهر شادی زاید الوصف خود از پاکسازی غوطه شرقی از لوث تروریسم تکفیری را ابراز کردند.

هایپرلوپ ایلان ماسک به عنوان سریع ترین وسیله نقلیه جهان آزمایش می شود

رسانه کلیک – ایلان ماسک، بنیان گذار شرکت تسلا قصد دارد تا یک تست سرعت از هایپرلوپ جنجالی خود بگیرد که در صورت موفقیت آزمایش، این ابر چنبر به رکورد جدیدی در سرعت دست پیدا می کند. این تست سرعت از هایپرلوپ (Hyperloop) در ادامه روند رکوردگیری های شرکت تسلا برای افزایش ...

اوپک: قیمت نفت سنگین ایران افزایش یافت

سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در آخرین گزارش ماهیانه خود، متوسط قیمت نفت ایران در ماه مارس (اسفند-فروردین) را 62 دلار و 23 سنت در هر بشکه اعلام کرد که نسبت به ماه پیش از آن 0.1 درصد افزایش دارد. ...

شهر میلان: خرید بسیاری در این تابستان نیست

مدیر میلان: خریدهای زیادی در تابستان انجام دادیم

کد خبر: 1480369/31 زمان: 11:32 1396/09/21 بازدید: 4,299 مارکو فاسو شهر میلان باشگاه ادعا می کند که در نتیجه در انتقال بیش از حد خرید. به گزارش "ورزش" و غیره پس از واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.... برق خود را 194 میلیون یورو در تابستان هزینه خواهد شد و بازیکنان بود. سیلوا و واقعی را به خدمت گرفت. با این حال نتایج خوبی در این مدت توسط روسونری کسب نشده و آنها 16 امتیاز با صدرنشین جدول یعنی اینتر فاصله دارند. حال فاسونه مدعی شد که تعداد خریدها در تابستان بسیار زیاد بوده است.       او گفت:" خریدها؟ اگر زمان برگردد دوباره همین روند را طی می‌کنیم؛ ولی این بدین معنا نیست که اشتباهاتی نداشتیم. کارهایی بود که شاید امروز انجام نمی‌دادم؛ ولی این بدین معنا نیست که بازیکن نمی‌خریدم. برخی بازیکنان ضعیف تر از کیفیتشان بوده اند ولی به نظرم غیرممکن است که بونوچی و بیلیا به سطح قبلشان بازنگردند. آیا بازیکنان زیادی خریدیم؟ احتمالا بله. خرید های زیادی انجام دادیم. مدیر ورزشی و مونتلا به من گفتند که حداقل به 5 یا 6 خرید بزرگ نیاز داریم. مشخص بود که ساخت تیمی قدرتمند زمان می‌برد."